Новини

Система лояльності

01 Грудня 2018

Тепер нашу картку постійного клієнта може отримати кожний! Достатньо просто завітати до нас в заклад і повідомити про це офіціанта чи бармена. Про всі переваги нашої карточки Ви можете дізнатись, натиснувши кнопку "Детальніше". 

Детальніше

Як правильно тримати палички для суші

15 Листопада 2018

Японська культура дуже сильно відрізняється від нашої. Їхні обряди збереглися з давніх часів. Їжа та страви в Японії також дуже відрізняються. Більше того, відрізняються і правила поведінки за столом, а також обряди прийому їжі. Так, у кожному домі є маленький столик, який виготовлений спеціально, щоб за ним снідали, обідали чи вечеряли. За цим столиком родина сидить навколішки, а не на стільцях, а тому поряд завжди є спеціальні подушки для сидіння.

Детальніше

Як варити рис для суші

13 Квітня 2018

Японська кухня вже давно перестала бути для нас загадкою. Суші зараз можна придбати навіть у супермаркеті, але чи будемо ми знати, з чого вони там приготовані? Для того, щоб ви точно були впевнені у якості такої страви, як суші, треба приготувати їх самостійно. Не переживайте, адже це, не так важко, як може здатися на перший погляд. 

Детальніше

Найшвидша доставка їжі у Львові від суші-бару «Moyogi»

13 Грудня 2016

Як це не дивно, але азіатська їжа сьогодні в Україні майже така ж популярна, як і національна. Ну хто із жителів Львова чи будь-якого іншого міста нашої країни відмовиться скуштувати свіжі, апетитні та надзвичайно смачні суші.

Детальніше

УМОВИ БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ

18 Листопада 2016

У межах Львова безкоштовна доставка діє при замовленні від 200 грн. Для отримання умов доставки в інші населені пункти - натисніть "Детальніше".

Детальніше