Новини

Як правильно тримати палички для суші

15 Листопада 2018

Японська культура дуже сильно відрізняється від нашої. Їхні обряди збереглися з давніх часів. Їжа та страви в Японії також дуже відрізняються. Більше того, відрізняються і правила поведінки за столом, а також обряди прийому їжі. Так, у кожному домі є маленький столик, який виготовлений спеціально, щоб за ним снідали, обідали чи вечеряли. За цим столиком родина сидить навколішки, а не на стільцях, а тому поряд завжди є спеціальні подушки для сидіння.

Детальніше

Як варити рис для суші

13 Квітня 2018

Японська кухня вже давно перестала бути для нас загадкою. Суші зараз можна придбати навіть у супермаркеті, але чи будемо ми знати, з чого вони там приготовані? Для того, щоб ви точно були впевнені у якості такої страви, як суші, треба приготувати їх самостійно. Не переживайте, адже це, не так важко, як може здатися на перший погляд. Наші спеціалісти згодилися дати вам поради по приготуванню найсмачніших суші, які ви можете замовити на скуштувати навіть зараз.

Детальніше

НОВИЙ 2018 РІК!!!

01 Листопада 2017

Приймаємо попередні замовлення на Новий рік! Замовлення прийматимуться до 20:00. Години доставки 31 грудня: з 10 ранку до 22 вечора. Поспішайте оформити попереднє замовлення. Ми підготували для Вас 3 сети з найбільш популярними ролами. Обирайте свою пропозицію!!!
Оформлення замовлень за телефоном: 093 047 7978 або 068 472 5828

Детальніше

ОЧІКУЙТЕ НА НОВИНКИ!

11 Січня 2017

Уже зовсім скоро Ви зможете скуштувати гострий тайський суп Том Ям, знаменитий своїм яскравим смаком японський суп Рамен, а також страви WOK.

Детальніше

Найшвидша доставка їжі у Львові від суші-бару «Moyogi»

13 Грудня 2016

Як це не дивно, але азіатська їжа сьогодні в Україні майже така ж популярна, як і національна. Ну хто із жителів Львова чи будь-якого іншого міста нашої країни відмовиться скуштувати свіжі, апетитні та надзвичайно смачні суші.

Детальніше