Як правильно тримати палички для суші

15 Листопада 2018
Як правильно тримати палички для суші

Японська культура дуже сильно відрізняється від нашої. Їхні обряди збереглися з давніх часів. Їжа та страви в Японії також дуже відрізняються. Більше того, відрізняються і правила поведінки за столом, а також обряди прийому їжі. Так, у кожному домі є маленький столик, який виготовлений спеціально, щоб за ним снідали, обідали чи вечеряли. За цим столиком родина сидить навколішки, а не на стільцях, а тому поряд завжди є спеціальні подушки для сидіння.

Етикет в Японії – це дуже тонка річ. Перед тим, як відправитися у цю країну, вам треба якомога краще вивчити всі основні правила. Пам’ятайте, що господар ніколи не буде наливати чай спочатку собі. Він поважає своїх гостей, а тому, спочатку піклується про них. Однак, найцікавішим японським мистецтвом їсти – є палички. У давнину, ці столові прибори підбирали за розміром руки та зросту. Таким чином, було декілька розмірів паличок для різних людей.

У нашій країні дуже багато японських ресторанів та кафе, які наслідують більшість традицій. У деяких місцях, вам навіть не дадуть альтернативи і ви просто муситимете їсти паличками. Роли та макі не так важко їсти паличками, як їсти, наприклад, локшину чи рис? Справжні японці знають у цьому хист та дуже швидко і майстерно вправляються з будь-якою їжею за допомогою паличок.

Мистецтво їсти паличками

Якщо ви пішли у японський ресторан на побачення, то вам навряд чи хотілося б себе осоромити, тож краще навчитися тримати правильно палички та їсти ними. Якщо ви правша, то візьміть палички правою рукою. Якщо ж лівша – лівою. Все логічно, та це ще не найскладніше. Ми підготували для вас невеличку покрокову інструкцію:

  • Беріть одну паличку й десь за третину від товстого кінця кладіть у ямочку між вказівним і великим пальцем;
  • Середина цієї самої палички має бути на безіменному пальці;
  • Трохи просуньте великий палець й притисніть паличку, для того, щоб вона не зісковзувала;
  • Далі беріть другу паличку в ту ж руку й знов відмітьте десь третину від товстого кінця;
  • Точка, яка позначає третину має бути на першій фаланзі вказівного пальця;
  • За допомогу подушечок середнього та великого пальців затисніть паличку приблизно посередині.

Якщо ви все зробили правильно, то техніка прийняття їжі паличками була засвоєна, і ви зможете їсти паличками будь-що. Спочатку, у вас може не виходити, та з практикою, ви будете все краще й краще їсти паличками. Згодом, ви будете вправлятися з цими приборами, як справжній японець.

Для тих, кому лінь вчитися, але все ж хочеться їсти паличками, є спеціальні навчальні палички. Ними не треба вчитися користуватись, зможе навіть дитина. У сучасних ресторанах, вас обов’язково запитають, які саме палички потрібно принести до тої, чи іншої страви. Більше того, справжні суші (не роли) їдять просто руками, тож це взагалі найпростіший шлях. Замовляйте суші і палички вам будуть непотрібні.

Замовляючи доставка суші Львів в Moyogi, ви також можете попросили навчальні чи класичні палички. Краще навчиться цьому ремеслу, адже воно точно не буде зайвим.

Інші новини

УМОВИ БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ

15 Листопада 2018

У межах Львова безкоштовна доставка діє при замовленні від 200 грн. Для отримання умов доставки в інші населені пункти - натисніть "Детальніше".

Читати далі

Найшвидша доставка їжі у Львові від суші-бару «Moyogi»

15 Листопада 2018

Як це не дивно, але азіатська їжа сьогодні в Україні майже така ж популярна, як і національна. Ну хто із жителів Львова чи будь-якого іншого міста нашої країни відмовиться скуштувати свіжі, апетитні та надзвичайно смачні суші.

Читати далі